Dnes je neděle 17.11.2019.

SERVISOpravy BGA chipů grafických karet a základních desek
Opravy BGA chipů grafických karet a základních desek

Jako jedna z mála firem ve Středočeském kraji jsme pro Vás otevřeli specializovaný servis na opravy BGA čipů. Tento specializovaný servis dokáže opravit, nebo vyměnit jakéýkoli BGA čip ve většině zařízení. Většinou se jedná o grafické karty a sady čipsetů v noteboocích, tabletech, PC a LCD monitorech i LCD televizích. Problematika výměny je poměrně složitá a proto doporučujeme osobní návštěvu spolu s konzultací a to přímo u nás v servisu. Z důvodu složitosti těchto oprav pro vás připravujeme specializovaný článek přímo na toto téma.

Opravy LCD displejů - dotykových displejů  a LCD monitorů
Opravy LCD displejů - dotykových displejů a LCD monitorů

Naše firma je schopna opravit či vyměnit většinu LCD obrazovek ve všech zařízení, které jsou u nás na trhu. Specializujeme se zejména na notebooky, LCD monitory, dotykové průmyslové LCD, tablety a herní konzole aj. Díky dlouhodobé praxi v oboru dokážeme vyměnit nebo opravit jednotlivé díly přímo v LCD například: podsvět a podsvětové trubice, dotykové plochy, zdrojové části a následně vše kalibrovat a otestovat. Výhodou naší firmy je dlouhodobá zkušenost v oboru a hlavně snaha o opravu zařízení. Výměna za nový díl je až poslední varianta opravy. Cena opravy závisí na typu opravy.

Servis PC - notebooků - tabletů a navigací
Servis PC - notebooků - tabletů a navigací

Díky dlouhodobé praxi v oboru je naše firma schopna provést jakýkoliv pozáruční servis na Vašem zařízení. Diagnostika rozsahu poškození a následná konzultace opravy Vašeho zařízení je u nás ZDRARMA !!!

 

Notebooky - servis

V notebooku nejčastěji opravujeme tyto závady: napájecí adaptéry, vytopené klávesnice, vylomené napájecí konektory na základních deskách, oprava či výměna pantů a šasí v notebooku, zlomenou kabeláž k LCD, výměna vylomených USB konektorů či konektorů LAN, výměna prasklého displeje, výměna podsvětu a podsvětových trubic v displeji, oprava či výměna invertoru displeje, čištění či výměna optických mechanik, diagnostika a výměna pevných disků, opravy grafických karet nebo chipsetů na základní deskách (viz odělení BGA opravy), napájecí kaskády základní desky notebooku.

 

PC - servis

V PC nejčastěji opravujeme tyto závady: zdroje, základní desky (výměna kondenzátorů), výměna čipsetů a oprava grafických karet (viz. oddělení BGA), čištění optických mechanik, diagnostika a oprava nebo výměna pevných disků, diagnostika RAM pamětí.

 

Tablet - servis

V tabletech nejčastěji opravujeme tyto závady: napájecí adaptéry, vylomené napájecí konektory na základní deskách, měníme prasklé displeje či dotykové vrstvy tabletů. Aktualizujeme firmware tabletu aj.

 

Navigace – servis

U navigací nejčastěji opravujeme tyto závady - napájecí adaptéry, vylomené napájecí konektory na základní deskách, měníme prasklé displaye či dotykové vrstvy. Aktualizujeme software i mapy navigací.

Instalace software, odvirování, zrychlení PC
Instalace software, odvirování, zrychlení PC

Provádíme odvirování počítačů, notebooků i tabletů všech typů a to se systémem Windows, Linux a Android. Po odvirování zabezpečíme Vaše zařízení tak, aby vydrželo funkční a bylo bezpečné co nejdéle.

 

Zároveň provádíme i výrazné zrychlení Vašeho zařízení pomocí speciálních servisních programů. Vyčištěním nepotřebných souborů, registrů, nevyžádaných souborů a následné defragmentací disku výrazně zrychlíme běh Vašeho systému a tím i celého zařízení.

Servis značek
ASUS, ACER, IBM, DELL, FUJITSU SIEMENS, MAC, MSI, LENOVO, SONY, TOSHIBA, PRESTIGIO, HP, CANON, BROTHER, EPSON, INTEL
Rychlý kontakt
telefon:
603 710 676
e-mail:
Všechna práva vyhrazena ©2013 LukaSoft.cz, tvorba stránek: InGenius